Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

KONTAKTY

Zuzana Kudrnová
Dukelská 910
290 01 Poděbrady
tel: +420 777 094 057
info(a)kuzu.cz

O KUZU
Můj příběh


Moje firma vznikla roku 2016, když jsem si v obchodě ani na e-shopech nemohla vybrat žádnou kabelku, jelikož žádná kabelka nebyla dle mých představ. Barevná nuda a bez nápadu. Proto jsem si začala šít svoje kabelky. A najednou se přidaly kamarádky, když se ptaly ,,Jé odkud máš kabelku?" a tak jsem začala šít kabelky i jim a moc je bavilo si navrhovat různé designy a míchat barvy bavlny a koženky. Proto jsem založila tyto stránky a i vy si můžete navrhnout svojí kabelku.

Pomalu jsem ke kabelkám přidala zboží pro děti, kdy maminky nesehnaly výbavičku, která by jim ladila do postýlky pro jejich miminka. Dekorace do postýlek, plenkovníky, obaly na očkovací průkazy....

A postupně se moje tvorba rozrůstá o ruzné nápady, co moje zákazníky napadne.

Jedinná podmínka pro vás je, vy jste návrhář a vy samy si vybíráte materiál a barvy. Samozřejmě vše je o naší komunikaci. 

Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny.

Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, vybírejte v klidu z pohodlí Vašeho domova a pošlete mi poptávku, kterou spolu doladíme k dokonalosti.

Děkuji a těším se na Váše návrhy.